Pulse Secure و BNT Pro یک پیمان مشارکت فنی را برای ارائه کنترل هویت و راه‌حل دسترسی VPN برای ساکنین کشور ترکیه و سایر مشتریان منطقه‌ای را امضا کردند.

Pulse BNT

12 دسامبر 2018

راه‌حلی مشترک به بازار عرضه شده است که به ترکیب SecTrail که بیشترین راه‌حل TP/2FA مورد استفاده در ترکیه است و Pulse Connect Secure که راه‌حل VPN پیشروی بازار است، می‌پردازد و این راه‌حل را به عنوان یک پلت‌فرم[1] یکپارچه ارائه می‌کند.

 

سن‌خوزه کالیفرنیا و استانبول ترکیه، 12 دسامبر 2018

Pulse Secure، ارائه‌دهنده پیشروی راه‌حل‌های دسترسی امن به شرکت‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات است و امروز پیمان مشارکت فنی خود را با BNT Pro اعلام کرد تا به شکلی توام به فروش و پشتیبانی راه‌حلی بپردازدکه SecTrail را به عنوان یک پلت‌فرم کنترل‌ و مدیریت هویتی که توسط BNT Pro توسعه داده شده است، به عنوان بخشی از راه‌حل یکپارچگی با برنامه‌‌های کاربردی Pulse Secure Connect Secure VPN پیشنهاد می‌دهد. این توافق‌نامه تمضین می‌کند که مشتریان به شکل توام از سازگاری یکپارچه، ویژگی‌های پیشرفته و پشتیبانی و ارتقاء ساده بهره مند ‌می‌شوند.

مجموعه SecTrail شامل راه‌حلی با رمزعبور یکبار مصرف (OTP) و تصدیق هویت دو عاملی (2 FA) با پشتیبانی از دستگاه‌های تلفن همراه است و بدین شکل به ارسال رمزهای عبور با استفاده از SMS و ایمیل می‌پردازد و در کنار آن از captcha نیز پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، ماژول SecTrail HotSpot شناسه اعتبارسنجی ضروری برای دسترسی مهمانان به شبکه بی‌سیم و سیمی را با پیگیری کامل برای مطابقت با الزامات قانونی ترکیه تحت قانون شماره 5651 را فراهم می‌سازد.

 

کنان بلیجیک[2] متخصص بازاریابی و روابط عمومی شرکت BNT Pro می‌گوید: « SecTrailپر استفاده‌ترین راه‌حل‌های OTP و 2FA در سراسر کشور ترکیه است و مشتری‌های ما شامل 40 بانک بزرگ و موسسات مالی به همراه سایر مشتریان منطقه‌ای هستند.»

 

BNT Pro در حقیقت شریک Pulse Secure Premier است و برنده جایزه شریک پشتیبانی در سال 2017 شده است و نامی پر اعتبار به دلیل متخصصان فنی و درک عمیق بهترین روش‌های امنیتی در سراسر ترکیه برای خود بدست آورده است. مشتریان محلی آن عبارتند از: Turkcell، Borusan Telekom، Finansbank و HBS و این فهرست هر روز با مشتریان بین‌المللی و ملی بیشتر از پیش پر می‌شود.

بلیجیک در این باره می‌گوید: «ما ابتدا همکاری نزدیکی با Juniper Networks داشتیم و پس از آن برای بیش از یک دهه است که با Pulse Secure در حال همکاری هستیم و اکنون شرکت ما بزرگترین و تنها شریک Pulse Secure  در سراسر کشور ترکیه است. با این پیمان‌نامه مشارکت فنی جدید، ما روابط خود را تقویت کردیم و بدین شکل تیم‌های ما قادر به مشارکت و فعالیتی نزدیک‌تر با یکدیگر هستند تا بالاترین سطوح سازگاری بین محصولات ما ارائه شود و امنیت و حمایتی مداوم برای مشتریان راه‌حل مشترک تضمین شود.»

Pulse Secure Connect Secure رهبر بازار در فضای VPN است و توسط 40 شرکت از 50 شرکت Fortune با بیش از 18 میلیون نقطه پایانی ایمن مورد استفاده واقع می‌شود. Pulse Connect Secure هم به عوان سخت‌افزار[3] و هم به عنوان برنامه‌های کاربردی مجازی‌سازی در دسترس است و شامل ویژگی‌های کلیدی همچون دسترسی بدون نیاز به کلاینت، سیاست گروهی برای ادغام یکپارچه با خدمات دایرکتوری و پشتیبانی احراز هویت قوی برای 2 .0 SAML، PKI و IAM و گواهی دیجیتال است.

پاول دونوان[4] که مدیرعامل EMEA برای Pulse Secure است در این باره می‌گوید: «Pulse Secure و BNT Pro روابطه موفق طولانی‌مدتی با بسیاری از مشتریان توام خود در سراسر منطقه داشته است، در سطح فنی، ما همچنان به طور مشترک محصولات خود را آزمایش و گواهی می‌کنیم و ارتباط بین توسعه‌دهندگان ما همواره ثابت است تا اطمینان حاصل شود که راه‌حل‌های ترکیبی قادر به ارائه قابلیت‌اطمینان و ویژگی‌هایی است که مشتریان ما انتظار آن را دارند. با این توافقنامه جدید، ما اطمینان خواهیم داد که این مشارکت همچنان رشد می‌کند تا به ترکیه و مشتریان جدید در سراسر منطقه خدمت کند.»

Pulse Secure و BNT Pro در طول سه ماهه نخست سال 2019 با کمک همدیگر طرح‌های بازاریابی را برگزار خواهند کرد که این طرح‌ها شامل سمینارها و رویدادهایی برای آموزش مشتریان در مورد مزایای راه‌حل‌های ترکیبی است.

 

در مورد BNT Pro

BNT Pro در حقیقت شریک Pulse Secure Premier است و برنده جایزه شریک پشتیبانی در سال 2017 شده است و نامی پر اعتبار به دلیل متخصصان فنی و درک عمیق بهترین روش‌های امنیتی در سراسر ترکیه برای خود بدست آورده است. BNT Pro با هدف پاسخگویی سریع و موثر به نیازهای نوآورانه فناوری‌های شرکتی ایجاد شده است و از طریق ادغام خدمات مشاوره‌ای خود با تجربیات حاصل از فعالیت‌های خود به این نیازها پاسخ می‌دهد. این شرکت خدمات خود را در چارچوب کسب و کار جدید خود از طریق شرکای کسب و کار ارائه می‌دهد. پیمان فنی بر روی راه‌حل‌های SecTrail شرکت BNT Pro تمرکز دارد. پلت‌فرم کنترل و مدیریت هویت توسط BNT Pro به عنوان بخشی از یک راه‌حل یکچارچه با برنامه‌های کاربردی Pulse Secure Connect Secure VPN توسعه یافته است. مجموعه SecTrail شامل راه‌حلی با رمزعبور یکبار مصرف (OTP) و تصدیق هویت دو عاملی (2FA) با پشتیبانی از دستگاه‌های تلفن همراه است و بدین شکل به ارسال رمزهای عبور با استفاده از SMS و ایمیل می‌پردازد و در کنار آن از captcha نیز پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، ماژول SecTrail HotSpot شناسه اعتبارسنجی ضروری برای دسترسی مهمانان به شبکه بی‌سیم و سیمی را با پیگیری کامل برای مطابقت با الزامات قانونی ترکیه تحت قانون شماره 5651 را فراهم می‌سازد.

در مورد Pulse Secure

Pulse Secure راه‌حل‌های دسترسی ایمن، جامع و آسان را ارائه می‌دهد و قابلیت نمایانی و اتصالاتی محافظت‌شده و یکپارچه بین کاربران، دستگاه‌ها، اشیا و خدمات را فراهم می‌سازد. این شرکت مجموعه‌هایی را ارائه می‌دهد که به طور یکپارچه درون ابر، تلفن همراه، برنامه‌های کاربردی و دسترسی شبکه ادغام می‌شوند و بدین شکل سبب فناوری اطلاعاتی ترکیبی می‌شوند. بیش از 20،000 شرکت و ارائه‌دهندگان خدمات به همکاری با Pulse Secure می‌پردازند تا به توانمند‌سازی نیروی کار همراه خود برای ایمن‌سازی دسترسی برنامه‌های کاربردی و اطلاعات در مراکز داده و ابرها بپردازند و در عین حال از مطابقت با سیاست‌های کسب و کار اطمینان حاصل کنند.

[1] platform

[2] Kenan Bilgiç

[3] hardware

[4]  Paul Donovan