مدیریت همگرا

سیستم پالس امنیتی یک، مدیریت دسترسی خدمات سازمانی و برنامه‌های کاربردی مرکز داده و ابر را به‌وسیله یک دستگاه بصری ساده می‌کند.

 

بررسی اجمالی

فناوری اطلاعات تلفن همراه، ابر و تجارت، دسترسی سازمانی و بهره‌وری کارگری را مجدداً تعریف می‌کند. پذیرش سریع این فناوری‌ها، بسیاری از سازمان‌های فناوری اطلاعات را به استفاده از سه تا پنج ابزار برای مدیریت دسترسی سازمانی مجبور کرده است. سیاست‌های امنیتی در سراسر سیلوهای مختلف اجرا می‌شود که باعث افزایش هزینه‌های عملیاتی، ایجاد خطرات ناشی از خطا و اختلال درگزارش‌های موافق شود. برای سنجش کامل خدمات موردنیاز کاربران، فناوری اطلاعات باید زیرساخت دسترسی خود را دوباره تجهیز کند، به‌طوری‌که برای مدیریت سازگارتر و آسان‌تر و برای تجزیه‌وتحلیل ابزاری دقیق باشد.

چالش‌ها

سازمان‌های امروزه به یک پایگاه مبتنی بر ابر نیاز دارند که از مدیریت متمرکز دسترسی از راه دور، سیار و فضای باز به مرکز داده یا ابر پشتیبانی کند و:

• سیاست‌های دسترسی را برای گسترش پیش‌فرض و ابر متحد کند.

• به تفاوت‌های جزئی امنیت سازمانی تلفن همراه اشاره کند.

• سلامت تمام لوازم و دستگاه‌ها را گزارش کند.

• فضای کاری توده‌ای را برای گسترش پچ ها و ویژگی‌ها فراهم کند.

 

چالش‌های دیگر این سازمان‌ها عبارت‌اند از:

مدیریت دسترسی مستعد خطا.

مدیریت تجهیزات امنیتی دسترسی به‌صورت بسته‌بندی، برای گروه‌های فناوری اطلاعات وابسته به منابع، وقت‌گیر است و این یک رویکرد مستعد خطا است.

راه‌حل‌های متفرقه

راه‌حل‌های جداگانه‌ای برای دسترسی سازمانی از راه دور، محلی و سیار، هزینه‌های تجهیزات، هزینه‌های عملیاتی و پیچیدگی‌های انطباق را افزایش می‌دهد.

عملیات بارگیری سنگین

بدون قابلیت مدیریت متمرکز، گروه‌های فناوری اطلاعات نمی‌توانند به‌راحتی به روزرسانیهای سیستم‌عامل و تغییرات سیاست در سراسر شرکت را انجام دهند یا پیکربندی و سیاست‌گذاری را از یک دستگاه به بسیاری از آن‌ها تکرار کنند.

راه‌حل

پالس امنیتی یک، امکان کنترل کامل دسترسی سازمانی دستگاه‌های سیار، راه دور و محلی را از طریق قابلیت‌های مدیریت همگرا، ازجمله عملکرد مدیریت پایدارسازمانی (EMM) امکان‌پذیر می‌سازد. این یک راه‌حل آسان و جامع برای نصب نرم‌افزار به‌عنوان یک سرویس برای VPN، کنترل دسترسی به شبکه (NAC) و تحرک است. هیچ مدیریت بسته‌ای دیگری لازم نیست؛ فقط یک کنسول وب یکپارچه، بصری، مبتنی بر نقش است که از مدیریت یکپارچه نهایی و سیاست‌های امنیتی دستگاه تلفن همراه برای همه کاربران و دستگاه‌های سازمانی و شخصی، هم iOS و هم آندروید پشتیبانی می‌کند. پالس وان همچنین گزارش موافق و گزارش سلامت سیستم را برای فناوری اطلاعات فراهم می‌کند. با استفاده از ابزارهای مدیریت همگرا ارائه‌شده توسط پالس وان، گروه‌های فناوری اطلاعات می‌توانند سرعت عمل بیشتری داشته باشند، درحالی‌که به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا همین کار را انجام دهند.