رومینگ داده‌

پالس اتصال امن، دسترسی ایمن و از راه دور را که قابل‌سنجش و اعتماد است، بدون نقاط کور تلفن همراه، امکان‌پذیر می‌کند.

بررسی اجمالی

سازمان‌های امروزی باید به کارکنان سیار و از راه دور خود، ازجمله پیمانکاران، شرکا، کارگران دورافتاده و کارکنان در دفاتر شعب، با اتصال ساده، امن و یکپارچه به خدمات سازمانی در مرکز داده و ابر، توانمند شوند. عده زیادی تلاش می‌کنند که از این رومینگ داده‌ها در نیروی کار خود با راه‌حل‌های امنیتی دسترسی پشتیبانی کنند که ادعا می‌شود مناسب نسل بعد و کاربرپسند است. ما آن‌ها اغلب با مجموعه‌ای از فنّاوری‌های پیچیده، غیرقابل انعطاف و حمایت سخت مواجه می‌شوند که تجربه کاربر را تضعیف می‌کند و موفق به ارائه امنیت پایدار نیست.

چالش‌ها

• پیچیدگی‌های دسترسی امن در سراسر نیروی کار متنوع را ساده کنید.

• از سیاست‌های زمینه‌ای، با نقش، دستگاه و محل اطمینان حاصل کنید.

• مدیریت داده‌های تلفن همراه (MDM) را اجرا کنید.

• قابلیت نمایش شبکه را برای اطمینان از انطباق پایدار افزایش دهید.

 

این سازمان‌ها معمولاً در معرض موارد زیر نیز هستند:

 

افزایش خطرات انطباق.

معرفی سریع BYOD و خدمات، دستگاه‌ها و مدل‌های تجارت جدید مبتنی بر ابر، خطر افشای اطلاعات را افزایش می‌دهد و باعث پیچیدگی بیش‌تر امنیت و اجرای تطابق می‌شود.

تکثیر «سیلوی امنیتی».

راه‌اندازی دروازه‌های تلفن همراه و راه‌حل‌های سنتی VPN باعث افزایش هزینه، تعمیر و نگهداری، پیچیدگی برنامه‌ریزی می‌شود و نیاز به آموزش گسترده دارد.

موانع فناوری برای بهره‌وری.

راه‌حل‌ها و فرآیندهای پیچیده امنیتی می‌توانند در هر زمان و هر جا کارگر را سریع، راحت و در لحظات بحرانی تجاری از دسترسی به شبکه‌ها و منابع سازمانی بازدارند.

راه‌حل

با پالس اتصال ایمن، رومینگ های داده شما می‌توانند از هر «محلی»، خانه، قطار یا نقطه دسترسی بی‌سیم در پارک، بدون نگرانی در مورد امنیت اطلاعات یا دردسرهای اتصال کار کنند. پالس اتصال ایمن یک راه‌حل ثابت‌شده امن SSL VPN است که به کاربران امکان دسترسی سریع و بهینه به یک مجموعه غنی از برنامه‌ها و خدمات را می‌دهد، درحالی‌که از یک تجربه ثابت در میان دسکتاپ، لپ‌تاپ، تبلت و گوشی‌های هوشمند – ازجمله دستگاه‌های تلفن همراه شخصی اطمینان حاصل می‌کند. این مورد، قابل‌سنجش و اعتماد است و شما را در نقاط کور تلفن همراه نگه نمی‌دارد.