منابع

Pulse One

Pulse One

راهکار موبایل با یک کنسول منفرد و کاربرد آسان، از قدرت ابری ، برای مدیریت سازمانی از راه دور استفاده نمود.

بررسی اجمالی

آیا استراتژی متحرک شما از استفاده­ی Exchange ActiveSync برای مدیریت دستگاه فراتر رفته است؟ می­توانید به جای استفاده از یک پلت­فرم مدیریت تحرک سازمانی (EMM) جدید، به سادگی قابلیت­های یکپارچه پالس امن را فعال کنید. پالس امن، پشتیبانی از BYOD، اپلیکیشن­های موبایل و راهکارهای ابری را در دستگاه­های ios و اندروید آسان کرده است.

پالس وان به مدیران اجازه می­دهد تا دسترسی سازمانی به مرکز داده­ها و ابری را با یک کنسول مدیریتی کنترل کنند. امکان مدیریت سیاست یکپارچه را در تجهیزات امنیتی و دستگا­های موبایل متصل به آن فراهم می­کند. محیط کاری پالس فضای فوق­العاده­ای را برای “دستگاه شخصی خودتان را همراه بیاورید” (BYOD) فراهم می­کند. این کار با امنیتی فراهم می­شود که داده­های سازمانی و کارکنان را از هم جدا می­کند، از پاکسازی سازمان پشتیبانی می­کند و می­تواند در هر اپلیکیشن موبایلی استفاده شود. روی هم رفته می­توان گفت که راهکاری جامع و کاربرپسند با بکارگیری و مدیریت ساده فراهم خواهد شد.

Datasheet

Centralized Management | VPN, NAC and EMM

Recent news and articles

خبر 2

Pulse Secure به توسعه Zero Trust Security برای اینترنت اشیاء با تهیه خودکار فایروال و تجزیه و تحلیل رفتاری می‌‌پردازد.

ادامه مطلب »

خبر 1

Pulse Secure و BNT Pro یک پیمان مشارکت فنی را برای ارائه کنترل هویت و راه‌حل دسترسی VPN برای ساکنین

ادامه مطلب »

وبلاگ

امنیت شبکه پیشرفته با Pulse Policy Secure و فایروال[1] شبکه‌های پالو آلتو[2] در دنیای فناوری اطلاعات امروز، فناوری‌های اینترنت و

ادامه مطلب »