دسترسی امن برای Office 365

محافظت از اطلاعات سازمانی و دسترسی کاربران به ابر ساده شده است.

Retool برای تلفن همراه و ابر


Pulse Secure Advanced Suite راهی آسان و ساده برای بازسازی شبکه برای Office 365 و دسترسی به تلفن همراه است. سوئیت پیشرفته، Pulse Connect Secure را با Pulse Workspace ادغام می کند تا ارتباطات مبتنی بر سیاست را از طریق مخزنBYOD به هر برنامه ارائه دهد. Pulse Workspace در دستگاه های iOS و اندروید کار می‌کند، به کاربران اجازه دسترسی به تلفن همراه را به مجموعه برنامه جامع Office 365 می‌دهد. همچنین با سایر سرویس‌های ابر مانند Salesforce و Box کار می‌کند. حال راه‌حل امنیتی یکپارچه را برای لپ‌تاپ ها و دستگاه‌های تلفن همراه دارید که امکان دسترسی به Office 365 و برنامه‌های مرکز داده‌اش را فراهم می‌کند.

 

 

 

 

 ادغام AD

مسأله مهاجرت کلیدی، چگونگی گسترش فهرست موجود کاربران برای دسترسی منابع داخلی به ابر است.

چالش ها

 

 

 مسائل مربوط به رمز عبور

سیاست‌های پیچیدگی رمز عبور و مدت زمان، باعث می‌شود که تماس‌های تلفنی به Forrester کمک کند که هزینه 179 دلار برای هر کاربر را به طور سالانه تخمین بزند.

 

 

 

 

 درز اطلاعات

کاربران مجاز، با استفاده از دستگاه‌هایی مانند لپ تاپ خانگی خود برای ارسال ایمیل و محتوای حساس، مشکلات مربوط به رعایت این موارد را به طور ناخواسته ایجاد می‌کنند.

راه حل

Pulse Secure دسترسی امن به ابر را گسترش می دهد.

بدون کلمه عبور

تنها راه ورود به سیستم (SSO) با تأیید هویت انجام می‌شود و کلمه عبور بیشتری را در اختیار کاربران قرار نمی‌دهد.

انطباق خودکار

فقط کاربران مجاز با دستگاه های سازگار می‌توانند به برنامه‌ها و خدمات در ابر یا مرکز داده دسترسی پیدا کنند تا از درز اطلاعات جلوگیری شود.

انعطاف‌پذیری ابر

ارائه دسترسی امن به Office 365 و سایر خدمات غیرمایکروسافت مانند Salesforce، Box، Concur، Dropbox و غیره.

پردازش ساده

سرویس خودکار ارسال ایمیل خودکار، VPN و دسترسی به Wi-Fi. برنامه ها بر اساس سیاست گروه بر روی دستگاه کاربر قرار می‌گیرند.

BYOD آسان

آسان برای استفاده و گسترش ظرفیت BYOD منجر به احترام به حریم شخصی کاربران و پاکسازی اطلاعات سازمانی بدون تأثیر روی برنامه‌ها و محتواهای شخصی می‌شود.

کاربران تولیدکننده

برای افزایش بهره‌وری، کاربران از برنامه‌های تلفن همراه بومی مانند ورد، پاورپوینت، اکسل و سایر برنامه‌هایOffice365  استفاده می‌کنند.