BYOD متحرک

Pulse Connect Secure SSL VPN و Pulse Workspace به شما این امکان را می دهد که کارکنان به طور امن از دستگاه شخصی خود برای بهره وری بیشتر استفاده کنند.

BYOD متحرک

مدیران فناوری اطلاعات نیازمند سیاست‌های شبکه هستند تا بتوانند از ابتکارات موبایل مانند BYOD و محاسبات ابر پشتیبانی کنند.

بررسی اجمالی

تیم‌های فناوری اطلاعات این تقاضا را از کارگران امروزی می‌شنوند. مردم از اتصال 24/7 و تجارب کاربر با دستگاه‌های شخصی خود لذت می‌برند و در هنگام استفاده از تکنولوژی تلفن همراه برای کار، از مزایای مشابهی نیز استفاده می‌کنند. مدیران فناوری اطلاعات، سیاست‌های امنیتی را دوباره ارزیابی می‌کنند تا با برنامه‌های موبایل مانند BYOD و محاسبات ابری همکاری کرده و از آنها پشتیبانی کنند. اما نگرانی درباره درز اطلاعات و ریسک انطباق و کمبود منابع فناوری اطلاعات، مانع از انتقال سریع اطلاعات در بسیاری از سازمان‌ها می‌شود.

چالش ها

برای حفظ مزیت رقابتی، سازمان‌های امروزی باید پیچیدگی‌های دسترسی ایمن را در کلیه نیروهای کاری مدرن ساده کنند، و از ابتکارات متنوع و مؤثر BYOD و ابر پشتیبانی کنند. در عین حال، آنها باید:

• اطمینان از سیاست‌های متداول – با استفاده از نقش، دستگاه و محل

• اجرای مدیریت داده‌های تلفن همراه (MDM)

• دستیابی به دید شبکه ای مستلزم اطمینان از انطباق پایان- به- پایان است

• ارائه پیش فرض BYOD برای جلوگیری از بارگذاری منابع فناوری اطلاعات.

این سازمان‌ها به طور معمول با موارد زیر نیز مواجه هستند:

موانع همکاری

راه‌حل‌های پیچیده امنیتی می‌تواند مانع از دسترسی کارکنان به شبکه‌های همکاری و منابع از راه دور در لحظات بحرانی شود و باعث کاهش تولید و نوآوری می‌شود.

چالش‌های نگهداری و استخدام

متخصصان با استعداد که می‌خواهند در این راستا کار کنند، با خطرات و سیاست‌های سختگیرانه امنیتی مواجه هستند، احتمالا به دنبال کارفرمایان دیگری هستند که از BYOD متحرک پشتیبانی می‌کنند.

افزایش مخارج کلی

راه‌اندازی راه‌حل های امنیتی دسترسی مانند مدخل‌های تلفن همراه و VPN سنتی، پیچیدگی برنامه ریزی، هزینه های تعمیر و نگهداری، و نیاز به آموزش گسترده کاربر را افزایش می‌دهد.

راه‌حل

با استفاده از Pulse Connect Secure SSL VPN و Pulse Workspace، می‌توانید به سؤال BYOD «پاسخ مثبت» دهید. این پاسخ موبایلی مطمئن، SSL VPN را ارائه می‌دهد که مقیاس‌پذیر و قابل اعتماد است، و اتصال ساده، بی‌نظیر و امن مورد تقاضای کاربران تلفن همراه و از راه دور را فراهم می‌کند. Pulse Workspace امنیتی را فراهم می‌کند که هر برنامه تلفن همراه بدون تغییر را پشتیبانی می‌کند. اتصال برنامه از طریق سیاست کنترل می‌شود و به برنامه‌ها اجازه می‌دهد تا به طور ایمن به سرویس‌های ابر یا شرکت VPN متصل شوند. این راه‌حل امنیتی تمام وقت است که کارکنان BYOD شما را قادر می سازد تا در هر زمانی – در همه جا مولد باشند.