منابع

Pulse Virtual Web Application Firewall
 

Pulse Secure Application Delivery

1- یک راهکار ارسال اپلیکیشن و توازن بار هدفمند را برای مجازی‌سازی توابع شبکه (NFV) فراهم می‌کند.

2- به طور منحصر به فردی قابل سفارشی‌سازی است. با APIهای RESTful جامع برای مدیریت خدمات و TrafficScript که یک فناوری اسکریپت داده‌ی قدرتمند است.

3- عملکرد و مقیاس بی‌همتا که می‌تواند تا آخرین نسل سی‌پی‌یوهای چندهسته‌ای را پشتیبانی کند و N+M دسته را برای قابلیت اطمینان و توان ارائه دهد.

نرم‌افزار vADC پالس امن برای بارگذاری متوازن ترافیک بین سرورها، مدیریت پهنای باند، شکل‌دهی به ترافیک و نظارت بر سطوح خدمات طراحی شده است.

خانوادهی محصول vADC پالس امن

vADC پالس امن به گونه‌ای طراحی شده است که اپلیکیشن‌ها را سریع‌تر، قابل اعتمادتر و امن‌تر کند. در محیط‌های ابری کار می‌کند و به سادگی با یک مجموعه‌ی اپلیکیشن یکپارچه می‌شود. این اولین کنترلر ارسال اپلیکیشن (ADC) صنعتی است که کاملاً به صورت نرم‌افزاری تعریف شده و اپلیکیشن‌ها را از محدودیت‌های متوازن‌کننده‌های بار قدیمی راحت می‌کند.

ADCهای قدیمی مقیاس‌پذیری و قابلیت اطمینان را برای اپلیکیشن‌های سازمانی و وب درون مرکز داده فراهم می­کنند. ولی نرم‌افزار vADC پالس امن فراتر می‌رود و اپلیکیشن‌های با عملکرد و دسترسی بالا و تسریع‌کننده را ارسال می‌کند که شامل اپلیکیشن‌های موجود در پلت‌فرم‌های ابری و مجازی می‌شوند.

خانواده‌ی محصول vADC پالس امن شامل سه ابزار برای خودکارکردن، بهینه‌کردن، امن‌کردن و تسریع عملکرد اپلیکیشن‌های آنلاین می‌باشد:

1- مدیر ترافیک مجازی پالس امن

2- مدیر خدمات پالس امن

3- فایروال اپلیکشین وب مجازی پالس امن

 

Datasheet

Pulse Secure Application Delivery

Pulse Secure Virtual Web Application Firewall

Recent news and articles

خبر 2

Pulse Secure به توسعه Zero Trust Security برای اینترنت اشیاء با تهیه خودکار فایروال و تجزیه و تحلیل رفتاری می‌‌پردازد.

ادامه مطلب »

خبر 1

Pulse Secure و BNT Pro یک پیمان مشارکت فنی را برای ارائه کنترل هویت و راه‌حل دسترسی VPN برای ساکنین

ادامه مطلب »

وبلاگ

امنیت شبکه پیشرفته با Pulse Policy Secure و فایروال[1] شبکه‌های پالو آلتو[2] در دنیای فناوری اطلاعات امروز، فناوری‌های اینترنت و

ادامه مطلب »