دسترسی امن برای Office 365

محافظت از داده‌های سازمانی و ساده‌سازی مهاجرت به ابر

• محدود کردن Office 365 در دسترسی به دستگاه‌های مدیریت‌شده

• حذف رمزهای عبور برای ایمیل و دسترسی

• ادغام با Microsoft Active Directory

Retool برای تلفن همراه و ابر


Pulse Secure Advanced Suite راهی آسان و ساده برای بازسازی شبکه برای Office 365 و دسترسی به تلفن همراه است. سوئیت پیشرفته، Pulse Connect Secure را با Pulse Workspace ادغام می کند تا ارتباطات مبتنی بر سیاست را از طریق مخزنBYOD به هر برنامه ارائه دهد. Pulse Workspace در دستگاه های iOS و اندروید کار می‌کند، به کاربران اجازه دسترسی به تلفن همراه را به مجموعه برنامه جامع Office 365 می‌دهد. همچنین با سایر سرویس‌های ابر مانند Salesforce و Box کار می‌کند. حال راه‌حل امنیتی یکپارچه را برای لپ‌تاپ ها و دستگاه‌های تلفن همراه دارید که امکان دسترسی به Office 365 و برنامه‌های مرکز داده‌اش را فراهم می‌کند.

 

 

 

 

 ادغام AD

مسأله مهاجرت کلیدی، چگونگی گسترش فهرست موجود کاربران برای دسترسی منابع داخلی به ابر است.

چالش ها

 

 

 مسائل مربوط به رمز عبور

سیاست‌های پیچیدگی رمز عبور و مدت زمان، باعث می‌شود که تماس‌های تلفنی به Forrester کمک کند که هزینه 179 دلار برای هر کاربر را به طور سالانه تخمین بزند.

 

 

 

 

 درز اطلاعات

کاربران مجاز، با استفاده از دستگاه‌هایی مانند لپ تاپ خانگی خود برای ارسال ایمیل و محتوای حساس، مشکلات مربوط به رعایت این موارد را به طور ناخواسته ایجاد می‌کنند.

راه حل

سیاست‌های امنیتی موجود پالس امن برای Office 365


مهاجرت خود را به ابر ساده تر کنید. شرکت‌ها به پالس امن برای دسترسی به مشروعیت و کنترل میزبان برای حفاظت از دسترسی به مرکز داده‌ای اعتماد دارند و بر آن متکی هستند و اکنون می‌توانند از آن برای امنیت Office 365 و سایر خدمات ابر استفاده کنند. این راه‌حل همه جانبه برای مدیریت هویت، تطابق دستگاه و امنیت تلفن همراه است. امن و آسان.

نکات راه حل

لوازم جانبی امن

نیاز به PSA یا دستگاه مجازی.

امنیت موبایل

امنیت دستگاه‌های موبایل را می توان با Pulse Workspace تضمین کرد یا راه‌حل را می توان با راه‌حل EMM موجود هماهنگ کرد.

ادغام مستقیم فعالیت

شرکت‌ها می‌توانند از Pulse Connect Secure به عنوان ارائه‌دهنده هویت خود برای Office 365 یا ادغام با ADFS استفاده کنند.

دستگاههای موبایل

فضای کاری پالس سازگار با iOS 7+ و Android 5.0+ (با پشتیبانی از پروفایل کار).

بدون کلمه عبور

تنها راه ورود به سیستم (SSO) با تأیید هویت انجام می‌شود و کلمه عبور بیشتری را در اختیار کاربران قرار نمی‌دهد.

انطباق خودکار

فقط کاربران مجاز با دستگاه های سازگار می‌توانند به برنامه‌ها و خدمات در ابر یا مرکز داده دسترسی پیدا کنند تا از درز اطلاعات جلوگیری شود.

انعطاف‌پذیری ابر

ارائه دسترسی امن به Office 365 و سایر خدمات غیرمایکروسافت مانند Salesforce، Box، Concur، Dropbox و غیره.

پردازش ساده

سرویس خودکار ارسال ایمیل خودکار، VPN و دسترسی به Wi-Fi. برنامه ها بر اساس سیاست گروه بر روی دستگاه کاربر قرار می‌گیرند.

BYOD آسان

آسان برای استفاده و گسترش ظرفیت BYOD منجر به احترام به حریم شخصی کاربران و پاکسازی اطلاعات سازمانی بدون تأثیر روی برنامه‌ها و محتواهای شخصی می‌شود.

کاربران تولیدکننده

برای افزایش بهره‌وری، کاربران از برنامه‌های تلفن همراه بومی مانند ورد، پاورپوینت، اکسل و سایر برنامه‌هایOffice365  استفاده می‌کنند.

چگونه کار میکند؟

Pulse Workspace از طریق Pulse One console مدیریت می‌شود. مدیران شرکت‌ها دعوت نامه‌های الکترونیکی را برای کاربران خود ارسال می‌کنند تا خود- ارائه را برای دستگاه تلفن همراه‌شان ارائه دهند. مشتری ایمیل بومی به طور خودکار برای برقراری ارتباط با Office 365 با استفاده از نام کاربری و نشانه منحصر به فرد تولید ‌شده توسط      Pulse One ارائه می‌شود. اتصال دستگاه ایمن اتصال با Office 365 از طریق SAML ECP انجام می‌شود. پس از دریافت درخواست ورود، Office 365 مسئولیت احراز هویت را به اتصال امن متصل می‌کند. اتصال امن، کاربر را با استفاده از Active Directory تایید می‌کند و وضعیت امنیتی دستگاه را با استفاده از Pulse One بررسی می‌کند. ایمیل و جریان داده به طور مستقیم بین مشتری ایمیل بومی و Office 365 انجام می‌شود.

تأمین خدمات خود

به پیکربندی خودکار ایمیل کاربر، تنظیمات VPN و Wi-Fi از طریق تماس تلفنی کمک می‌کند.

مدیریت هویت

اهرم امکانات مستقیم فعال موجود برای کنترل دسترسی به Office 365 و سایر خدمات ابر. همچنین ممکن است با مایکروسافت ADFS و سایر ارائه‌دهندگان هویت مانند Ping و Okta ادغام شود.

دسترسی به SSO

تأیید هویت مبتنی بر گواهی و SSO برای کاربران، امکان دسترسی آسان به Office 365 (MFS) و سایر خدمات ابری (SAML) را فراهم می‌کند.

بازرسی

اجرای سازگاری را تضمین می‌کند تا تنها دستگاه‌های ایمن بتوانند به Office 365 و سایر سرویس‌های ابر دسترسی پیدا کنند. بازرسی همچنین می تواند توسط ارائه دهندگان هویت شخص ثالث مورد استفاده قرار گیرد.

مخزن  BYOD

امنیت محتوا رمزنگاری داده های اندروید و iOS برای به اشتراک‌گذاری کنترل داده های برنامه، پاکسازی اطلاعات و پشتیبانی از هر یک از سیاست های اتصال به برنامه.

مدیریت برنامه موبایل

سیاست مبتنی بر ورد، پاور پوینت، اکسل و سایر برنامه های تلفن همراه، باعث افزایش بهره‌وری کاربر می‌شود. راهنمای برنامه، دسترسی آسان به نرم افزار تاییدشده فناوری اطلاعات را فراهم می‌کند.